KONTAKT / PERSONAL

MTÜ Raplamaa Jalgpallikool
Postiaadress – Viljandi mnt 6, III korrus, Rapla 79511
Juriidiline aadress – Keskkooli 2, Rapla 79512
reg. nr. 80344038
tel. 52 81 232 
e-mail: info@raplamaajk.ee

Treener Telefon E-mail Positsioon
Taavi TüvistTaavi Tüvist 52 81 232 taavi.tyvist@raplamaajk.ee

 

Tegevjuht
Brigitta Bachfeldt brigitta@raplamaajk.ee Juhiabi (lapsehooldus puhkusel)
Mati PüüMati Püü 51 75 919 mati.pyy@raplamaajk.ee Juhatuse liige/noortetreener
Alo BärengrubAlo Bärengrub 5665 8384 alo.barengrub@raplamaajk.ee Esindusmeeskonna peatreener, noortetreener
Marii Meinberg Marii Meinberg 5900 7358 marii@raplamaajk.ee Füsioterapeut
Martin Rosenvald

55618699 martin.rosenvald@gmail.com Noortetreener
Kadri Aedmäe
56989402 kadriaedmae@gmail.com Tüdrukud 2009-2011 Rapla ja Märjamaa, LA Märjamaa
Siret Purga

53831179 siret.purga@raplamaajk.ee Tüdrukud 2012 ja nooremad. 
Enar Jääger Noortetreener 
Tarvi Tüvist 53430125 tarvi77@gmail.com Rapla poisid, Kaerepere 1-3.kl
Gert Gabrite

56888679 gert.gabrite11@gmail.com Noortetreener Märjamaa ja Rapla
Yilmaz Sahin

56002053 (ENG) ylmzshn23@gmail.com Noortetreener